Новини

Свято авіації в університеті

Сьогодні, 28 серпня, напередодні професійного свята цивільних і військових авіаторів у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пройшли урочистості, під час яких заступник начальника університету льотчик першого класу полковник Микола Коваленко привітав всіх фахівців авіаційного профілю з Днем авіації та вручив кращим офіцерам, курсантам та працівникам Збройних Сил України університету відзнаки керівників області, міського голови та начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Хвилиною мовчання особовий склад університету вшанував пам’ять бойових побратимів, які віддали своє життя у боротьбі за наше право жити у вільній, єдиній Україні.

У своїй промові полковник Микола Коваленко наголосив на тому, що сьогодні військова авіація є гордістю і надією нашої держави та висловив впевненість у тому, що нинішнє покоління воїнів-авіаторів з честю відповість на сучасні виклики та загрози і своєю самовідданою службою забезпечить підняття боєготовності Повітряних Сил на новий якісний рівень. Саме на наш університет покладена надзвичайно відповідальна та почесна місія по вихованню та підготовці сучасних висококваліфікованих авіаційних фахівців, патріотів-захисників України. Саме Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба є справжньою кузнею авіаційних кадрів для нашої держави, альма-матер закоханих в небо. І не даремно гаслом нашого вишу є слова гімну університету – «Висота починається з нас!». І продовжується в полумꞌяних серцях небайдужих, закоханих в небо курсантів-«кожедубівців» та випускників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба!

Зі святом всіх авіаторів України!

Попередній запис

Навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників

Наступний запис

З Днем авіації