НовиниРезультати змагань

СВЯТО СИЛИ, ВИТРИВАЛОСТІ ТА ВОЛІ ДО ПЕРЕМОГИ

Травень у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно розпочався зі спортивного свята, яке присвячене відкриттю спортивного сезону 2021. На стадіоні СК “ХНУПС” в урочистій обстановці ТВО начальника університету  полковник Микола КОВАЛЕНКО привітав особовий склад з початком спортивних змагань та побажав командам вдалих стартів і високих досягнень.

Метою спортивного заходу  є  культивація ведення здорового способу  життя, поліпшення рівня фізичної підготовки особового складу, розвиток спортивно-масової роботи, виховання таких важливих рис характеру, як наполегливість, воля до перемоги, сміливість та дружба.

Програма змагань була дуже насиченою та складалася з легкої атлетики, шведської естафети, естафети 4*100 метри, гирьового спорту, перетягування канату, воєнізованого кросу, підтягування на перекладині та  кросфіту.

У змаганнях взяли участь спортсмени шістьох факультетів університету та Військового коледжу сержантського складу. Новинкою сезону став виступ  жінок-військовослужбовців у складі збірних команд.

За підсумками змагань призові місця були розподілені в такій послідовності:

І місце  –  збірна команди факультету РТВ;

ІІ місце –  збірна команди факультету АСУ та НЗПА;

ІІІ місце –  збірна команди ЛФ;

ІV місце –  збірна команди ІАФ;

V місце –  збірна команди факультету ЗРВ;

VІ місце – збірна команди факультету ППО СВ;

VІІ місце – збірна команди ВКСС.

Щиро вітаємо спортсменів вишу, пишаємося їхніми результатами та бажаємо в подальшому нових перемог!

Попередній запис

ВІТАЄМО ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Наступний запис

КОМАНДА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА, В НАПРУЖЕНІЙ БОРОТЬБІ СЕРЕД ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, СТАЛА ЧЕМПІОНОМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ З ВІЙСЬКОВОГО П’ЯТИБОРСТВА!