Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

СВЯТО ТИХ, ХТО ТРИМАЄ НЕБО В МИРІ!

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відзначає сьогодні своє професійне свято – День Повітряних Сил Збройних Сил України.

Відкриваючи урочисті заходи з  нагоди наступаючого професійного свята, начальник  університету генерал-майор Олександр Турінський зауважив, що – це свято Захисників Повітряних кордонів, які несуть це високе звання з честю і гідністю, щоденною ратною службою забезпечуючи надійний захист повітряного простору нашої держави.

Окремі слова вдячності та пошани начальник університету адресував «янголам-охоронцям» – загиблим  Героям, чию пам’ять під час урочистостей  вшанували  хвилиною мовчання.

Після слів привітань і найщиріших побажань генерал-майор Олександр Турінський вручив кращим військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України почесні відзнаки.

Заходи продовжились тематичними вечорами та книжковими виставками. У читальному залі був проведений усний журнал «Честь і слава вам, герої неба!» під час якого було відзначено, що патріотизм, витримка і відповідальність – це ті якості українських воїнів, які дають можливість українському народові  жити й працювати під мирним небом. Також  було проведено відеопрезентацію та бібліографічні обзори книжкової виставки-присвяти «Наші славні Повітряні Сили».

В рамках відзначення професійного свята у підрозділах університету та підпорядкованих військових частин, з урахуванням карантинних обмежень, розпочато проведення тематичних культурологічних заходів, перегляди художніх і документальних фільмів відповідної тематики.

ЗІ СВЯТОМ, ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НЕБА!

Попередній запис

ГЕРОЇЧНІ ДОЛІ ЯК ПРИКЛАД МУЖНОСТІ #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ

Наступний запис

«НАВІКИ ПАМ'ЯТЬ ЗБЕРЕЖЕ ПРО СИНА … БЕЗСМЕРТНОГО У ПОДВИГУ СВЯТОМУ …» #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ