Заходи бібліотекиЗаходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університету

СВЯТО УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ НЕЗЛАМНОСТІ ТА БОРОТЬБИ!

14 березня, 6 років потому – перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці та стали кістяком добровольчих загонів, які першими стали на захист Батьківщини від російського агресора – тоді, коли слова «…Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» стали не просто рядками Гімну, але й закликом до дії.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулись ряд тематичних заходів: цільове інформування з особовим складом щодо героїчного подвигу людей, завдяки яким Україна вистояла  у 2014 році, культурологічні години на тему «ВШАНУЄМО УКРАЇНСЬКИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ», перегляд документальних фільмів.

Фахівці бібліотеки університету організували книжкові виставки і експозиції до Дня українського добровольця та провели тематичний вечір – «ГОДИНА ПАТРІОТИЗМУ. ВОЇНИ ДУХУ», під час якого  курсанти ознайомились з реальними історіями відомих добровольців, почули про легендарний зведений загін «Дика качка», підрозділ Збройних Сил України, сформований з добровольців Повітряних Сил України під час війни на Донбасі.

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Попередній запис

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ МОЛОДІ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Наступний запис

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ТУРІНСЬКОГО У ЗВ'ЯЗКУ З ПОСИЛЕННЯМ ОБМЕЖЕНЬ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ