Новини

Свято жіночності, весни та краси в університеті

Сьогодні в університеті відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру. Начальник університету привітав жінок зі святом весни та краси, побажав їм здоров’я на довгі роки, сонячного настрою, миру та благополуччя .

Під час свого виступу він наголосив, що в нашому учбовому закладі проходять військову службу та працюють понад 750 жінок, 15 з яких набули бойовий досвід у зоні проведення антитерористичної операції.

Також він відмітив великий внесок жіночих колективів фінансово-економічної служби, бібліотеки, медичної служби, об’єднаного вузла зв’язку та інших підрозділів у забезпечення освітнього процесу та життєдіяльності університету.

За підсумками виступу, начальник університету заохотив жінок за сумлінну службу, професіоналізм та особистий внесок у розвиток університету.

А творчі колективи подарували усім присутнім весняний настрій та море позитивних емоцій своїми чудовими номерами.

Шановні жінки, ваша краса і життєрадісність, доброта і працелюбність завжди були та залишаються джерелом наших сил і сподівань на краще, основою, зразком громадської мужності та людської гідності. Ви завжди поруч з нами на нелегких життєвих перехрестях, разом з нами у будні і свята, у турботах і радощах, за що ми – чоловіки, щиро вам вдячні.

Вітаємо Вас зі святом! Бажаємо Вам радості, щастя та любові!

Попередній запис

Результати проведення студентської олімпіади з педагогіки

Наступний запис

Виставка рукоділля та творчості «Золоті руки»