НовиниНовини ЗРВ

Тактичні навчання з бойовою стрільбою зенітних ракетних комплексів середньої та малої дальності на полігоні – основа бойового вишколу курсантів факультету ЗРВ

В жовтні – листопаді 2018 року на одному з полігонів Збройних Сил України відбулись експериментальні бойові стрільби модернізованих ЗРК середньої та малої дальності, до яких залучались курсанти факультету ЗРВ університету. Вони прийняли участь у розгортанні озброєння та підготовці військової техніки до бойової стрільби, інженерному обладнанні позицій, працювали на робочих місцях при веденні протиповітряного бою.

При організації стрільб керівництвом країни та Збройних Сил багато уваги приділялось впровадженню досвіду застосування військ у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Особливістю цьогорічних стрільб стало застосування нового, сучасного, модернізованого озброєння, на якому курсанти з жвавим інтересом вдосконалювали свої практичні навички експлуатації та бойового застосування засобів ЗРК.

За результатами навчань командування Повітряних Сил та зенітних ракетних військ дало належну оцінку вмотивованості та фаховій підготовці курсантів випускного курсу факультету ЗРВ ХНУПС.

Участь у навчаннях такого рівня майбутніх офіцерів ЗРВ – запорука їх професійних звершень та подальшого кар’єрного росту.

Попередній запис

Осіннє засідання дебатного клубу

Наступний запис

Військово-історична поїздка до Конотопа й Батурина