Індивідуальні новини АСУ та НЗПА

Тактико-спеціальні навчання

У період з 25 по 27 січня 2017 року курсанти факультету автоматизованих систем управління та  наземного забезпечення польотів авіації приймали участь в тактико-спеціальних навчаннях, які проводилися на базі навчальної авіаційної бригади в м. Чугуїв.

Для проведення навчань факультетом були розгорнуті автоматизовані робочі місця з встановленим спеціальним програмним забезпеченням, радіостанції, модернізована командна-штабна машина, станція супутникового зв’язку, а також засоби радіотехнічного забезпечення польотів авіації.

Під час проведення тактико-спеціальних навчань усі автоматизовані робочі місця були поєднані в єдину локальну комп’ютерну мережу за допомогою HDSL-модемів. Для організації зв’язку використовувалися радіостанції аналогічні зразкам, які застосовуються підрозділами Повітряних Сил в зоні проведення АТО на сході України.

Курсанти набули практичних навичок з організації несення бойового чергування на бойових постах під час безпосереднього забезпечення польотів. Спостерігачі тактико-спеціального навчання відмітили вмілі та чіткі дії особового складу при відпрацюванні поставлених завдань.

Попередній запис

Оборона донецького аеропорту: 242 дні героїзму

Наступний запис

Ознайомлення курсантів ХНУПС з роботою підприємств міста Харкова