НовиниНовини ЗРВ

Тактико – спеціальні навчання з старшими курсами факультету ЗРВ з врахуванням досвіду бойових дій

Нещодавно з зведеними підрозділами курсантів випускного курсу факультету зенітних ракетних військ були проведені підсумкові тактико – спеціальні навчання в польових умовах, в обстановці максимально наближеної до бойової. Курсанти виконували завдання в складі бойових обслуг зенітних ракетних підрозділів.

Зміна позиції підрозділу, маскування на новій позиції, обладнання базового табору, інженерне обладнання позиції, організація наземної оборони, відбиття нападу ДРГ, складання нормативів з медичної підготовки,– далеко не повний перелік практичних задач до яких залучались курсанти.

Доцільно відзначити, що на цих навчаннях вперше була застосована практика сумісних дій в складі бойових обслуг військовослужбовців різних курсів навчання. При цьому курсанти другого курсу приймали участь в навчаннях на посадах рядового і сержантського складу бойових обслуг, а курсанти випускного курсу очолювали бойові обслуги на офіцерських посадах, що надало їм можливість  закріпити свої знання,вдосконалити командирські навички та продемонструвати лідерські якості набуті під час навчання в університеті.

Майбутні офіцери під час навчаньістотно збагатили свій досвід, який прогнозовано забезпечить надійний захист української держави. Високий рівень виконання поставлених завдань – великий крок до опанування почесної професії­ захисника неба Вітчизни.

Попередній запис

Інтелектуальне дозвілля курсантів

Наступний запис

Тиждень Королівських Повітряних Сил Великої Британії на кафедрі авіаційної англійської мови