НовиниНовини ППО СВ

Тактико – спеціальні заняття – крок до професійного вишколу

З курсантами третього курсу факультету ППО СВ протягом тижня проведено тактико – спеціальні заняття на навчально – тренувальному комплексі університету.

У польових умовах під керівництвом викладачів, більшість з яких мають бойовий досвід, практично були відпрацьовані раніше вивчені у навчальних аудиторіях питання управління зенітним взводом, спроможності чітко виконувати поставлені завдання в усіх видах тактичних дій, формування високих бойових та морально-психологічних якостей. Курсанти відпрацювали навички дій та прийоми у різних варіантах нештатних ситуацій, дії із засідок та у складі маневрених вогневих груп, вміння використовувати штатне озброєння і бойову техніку взводу.

Серед тих, хто навчається, значна частина має досвід участі в АТО, а їх приклад, знання і вміння сприяють набуттю практичних навичок всього особового складу курсу з питань ведення протиповітряного бою і наземної оборони підрозділу. Найбільш цінним є прагнення кожного отримати високу оцінку за практичну складову своєї підготовки.

Керівники занять високо оцінили моральні та бойові якості майбутніх офіцерів – зенітників, їх практичні дії, показані у ході проведення ТСЗ.

Попередній запис

Стажування курсантів факультету ЗРВ на підприємстві оборонної промисловості

Наступний запис

Тернистими шляхами науки до нових вершин і здобутків