НовиниНовини АСУ

Тактико-стройові заняття – крок до майстерності!

Протягом жовтня, початку листопада 2017 року, з курсантами старших курсів факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації на навчально – тренувальному комплексі університету під керівництвом досвідчених викладачів, які мають бойовий досвід, проходили тактико – стройові заняття в польових умовах наближених до реальних бойових дій.

За цей період майбутні офіцери вдосконалювали вміння та практичні навички у виконанні функціональних обов’язків за посадами інженерів та командирів підрозділів. За словами керівника занять начальника кафедри бойового застосування та експлуатації АСУ полковника Володимира Баранніка, з курсантами було відпрацьовано багато питань за стандартами підготовки на техніці: розгорнуто автоматизовану систему збору та обробки інформації, сервери допоміжного програмного забезпечення радіотехнічного підрозділу, локальної мережі в польових умовах. Крім того кожен курсант в складі групи бойової обслуги був задіяний до несення бойового чергування.

Всі поставлені завдання курсанти виконали на оцінки «відмінно» та «добре», що сприяло покращенню практичних навичок особового складу .

Бажаємо наполегливості і наснаги у подальшому оволодінні обраною професією!

Попередній запис

“Богунці” в гостях у “Кожедубівців”

Наступний запис

«Кожедубівці» взяли участь у міжнародних заходах по зниженню корупційних ризиків у оборонній та безпековій сферах