НовиниНовини ЗРВ

Тактико-стройові заняття курсантів факультету ЗРВ у період проведення контрольно-випробувальних стрільб на полігоні Ягорлик

Останнім тижнем жовтня 2018 року факультетом ЗРВ проведені тактико-стройові заняття з курсантами 3 курсу на навчально-польовій базі університету. Основним завданням цих занять стало вдосконалення практичних навичок курсантів, отриманих під час навчання на місті постійної дислокації, відповідно до посад призначення. Планом занять враховувався порядок виконання бойових завдань на державному полігоні Ягорлик.

При проведенні занять основна увага приділялась організації тривалого маршу, розгортанню озброєння бойового підрозділу у новому позиційному районі, виведенню підрозділу з під удару після ведення бою, несенню бойового чергування, розгортанню базового табору, відбиттям нападів РДГ, поточному обслуговуванню та ремонту радіотехнічної апаратури зенітних ракетних комплексів та систем, діям особового складу в ночі. За висновками керівництва університету, керівника заняття та його помічників, курсанти виконали план у повному обсязі з загальною оцінкою відмінно.

Крім отриманих навичок майбутні офіцери істотно розширили свої знання, а також усвідомили значення набутих знань при роботі на озброєнні.

Висока оцінка результатів занять, високий рівень морально-психологічної готовності особового складу, врахування актуального досвіду застосування зенітних ракетних військ у АТО, ООС та полігонах України – суттєвий крок до становлення майбутніх фахівців зенітних ракетних військ, якісної служби після випуску з університету.

Попередній запис

День відкритих дверей

Наступний запис

Guy Fawke’s Night