Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Талант високий, самобутній

З нагоди відзначення 180-річного ювілею Михайла Старицького фахівці бібліотеки університету провели тематичний вечір «Талант високий, самобутній» та книжкову виставку «Нехай Україна у щасті була – У тім нагорода і втіха моя».

Михайло Старицький увійшов в історію літератури як видатний український письменник-гуманіст, класик української літератури, один з корифеїв і фундаторів класичного українського театру, меценат й культуролог. Михайло Петрович завжди захищав право на самостійність української мови та літератури.

Запрошені на вечор курсанти факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони подивилися кадри з документальних фільмів, що висвітлювали основні віхи життя й творчості митця. А демонстрація уривків з художніх фільмів та театральних п’єс, надали можливість яскраво представити багатогранний талант Великого Майстра. На протязі вечора курсанти читали вірші Михайла Старицького та відповідали на питання літературної вікторини.

Багатогранна творча діяльність Михайла Старицького була підпорядкована високому завданню піднесення української національної культури на світовий рівень, що є і на сьогоднішній день досить актуальним.

Попередній запис

Вітаємо із захистом дисертацій!

Наступний запис

Стрілецька зброя