НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Teambuilding по-військовому

17 червня курсанти 135 та 145 навчальних груп та науково-педагогічні  працівники кафедри психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відвідали тренувальне містечко командного згуртування, яке побудовано на базі Навчального центру Національної академії Національної гвардії України.

Метою завдання було випробувати себе, ще більше згуртувати колектив, а головне – дізнатися про особливості роботи на містечку в якості психологів. Заняття проводили фахові інструктори кафедри психології та педагогіки Національної академії Національної гвардії України.

Проходження на кожному тренажері починалось зі слів: «З пункту А у пункт Б….». Ну а далі  різні завдання, які вимагали витривалості, вміння контролювати себе, відчувати один одного, довіряти колегам і, звісно, кмітливості, вміння домовлятися, не тільки слухати, а й чути.

Рефлексія показала, що курсанти такі заняття вважають корисними як для удосконалення професійних навичок, так і для розуміння самого себе, своїх внутрішніх ресурсів та можливостей.

Отже, ще одну смугу подолали! Тож можна трохи відновити сили і вперед долати нові перешкоди!

Попередній запис

ГОЛОВНЕ ВИЖИТИ ТА ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ!

Наступний запис

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД - ВАЖЛИВА СХОДИНКА НА ШЛЯХУ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ