Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Тематичний вечір «Гроза Третього рейху»

15 листопада 2016 року у читальному залі бібліотеки університету відбувся тематичний вечір «Гроза Третього рейху», присвячений Олександру Івановичу Покришкіну. Тема заходу була обрана враховуючи численні побажання курсантів льотного факультету.

Серед видатних воєначальників Олександр Іванович посідає особливе місце. Ще за життя він став загальнонаціональним героєм. Покришкін першим, серед героїв, які прославили Вітчизну, удостоєний трьох Золотих Зірок. Відважний льотчик-ас був відомий всьому світу. Його ім’я уособлює самовіддану любов до Батьківщини, мужність та безстрашність.

Бібліотекар Мішньова Катерина Сергіївна висвітлила цікаві та маловідомі факти з біографії повітряного аса, ім’я якого викликало у ворога панічний страх. Тільки у трьох випадках німці переходили на відкритий текст-попередження без шифрів і кодів: «Ахтунг! Партизанен!», «Ахтунг! Панцир!» (прорив радянських танків) і «Ахтунг! Покришкін!» Кадри з документальних та художніх фільмів, фотоматеріали та вірші, присвяченні подвигу льотчиків у воєнні роки, доповнили розповідь.

Попередній запис

В університеті завершився курс виживання

Наступний запис

День Студента на факультеті ІТС