НовиниНовини Льотного факультету

Теоретичне перенавчання льотного складу університету на модернізовані вертольоти Ми-8МСБ-В на базі льотного факультету університету

Відповідно до концепції трьохступеневої системи льотної підготовки курсанти 4 курсу льотного факультету за спеціалізацією “Льотна експлуатація та бойове застосування вертольотів”, проходять льотну підготовку у навчальній авіаційній бригаді університету, виконуючи польоти на вертольотах Ми-8. Згідно з Державним контрактом планується отримання навчальною авіаційною бригадою Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вертольотів Ми-8МСБ-В, які модернізуються на ПАТ “Мотор Січ”.

З метою забезпечення якісної підготовки та своєчасного проведення льотного навчання курсантів у період з 12 по 17 грудня 2018 року на базі льотного факультету вперше здійснено теоретичне перенавчання льотного складу університету на модернізовані вертольоти типу Ми-8МСБ-В під керівництвом начальника кафедри льотної експлуатації і бойового застосування вертольотів, кандидата технічних наук, доцента, полковника Віталія Шмакова.

Навчальні заняття даного заходу проводили науково-педагогічні працівники льотного та інженерно-авіаційного факультетів університету, які нещодавно пройшли теоретичне перенавчання у міжнародному технічному центрі ПАТ “Мотор Січ” за курсом “Особливості конструції та експлуатації вертольоту Ми-8МСБ-В”.

Наприкінці теоретичного перенавчання визначена комісія прийняла комплексний екзамен з метою подальшого допуску до проведення практичного перенавчання на базі навчальної авіаційної бригади університету. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Турінський О.В. вручив відповідні свідоцтва льотному складу, який закінчив курс теоретичного перенавчання на модернізовані вертольоти типу Ми-8МСБ-В, напочатку проведення льотно-методичної конференції у Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

Бібліотека університету в умовах цифрової культури: проблеми адаптації та подальшого розвитку

Наступний запис

Льотно-методична конференція про підсумки льотної підготовки, стан безпеки польотів та якості льотного навчання курсантів університету у 2018 навчальному році