Новини

Тернистими шляхами науки до нових вершин і здобутків

У другій декаді жовтня курсанти – члени військово-наукового товариства кафедри психології та педагогіки університету взяли участь у VIII Міжнародній науковій конференції студентів і аспірантів «Соціалізація особистості у сучасних соціокультурних контекстах», яка відбулася у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди та у роботі IІІ Конгресу Соціологічної асоціації України «Нові нерівності – нові конфлікти: шляхи подолання», який проходив на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

До участі у цих заходах курсантів спонукала потреба в нових наукових комунікаціях та інтерес до проведення самостійних наукових досліджень. У числі кращих була відзначена доповідь курсанта Володимира Мельниченка на пленарному засіданні конференції (науковий керівник – професор кафедри психології та педагогіки, доктор соціологічних наук Юрій Калагін), який ознайомив наукову спільноту з результатами останніх досліджень соціалізації жінок-військовослужбовців у вищих військових навчальних закладах .

За відгуками організаторів і учасників конференції курсанти-кожедубівці продемонстрували високий рівень підготовки та потенціал науково-дослідницьких розробок, чим ще раз підтвердили репутацію нашого університету як провідного військового навчального закладу країни.

Попередній запис

Тактико - спеціальні заняття – крок до професійного вишколу

Наступний запис

День відкритих дверей