НовиниНовини кафедри авіаційної англійської мови

Тиждень Королівських Повітряних Сил Великої Британії на кафедрі авіаційної англійської мови

На кафедрі авіаційної англійської мови цей тиждень оголошений Тижнем Королівських Повітряних Сил Великої Британії з нагоди святкування 100-річчя з дня їх заснування.

Королівські Повітряні Сили Великої Британії ведуть свою історію з початку офіційного формування 1 квітня 1918 року і є найстарішими повітряними силами, як окремий вид збройних сил, у світі! Наш університет підтримує дружні тісні стосунки з Коледжем Королівських Повітряних Сил у місті Кранвелл, куди постійно їздять кращі курсанти нашого університету на навчання.

Отже, на кафедрі авіаційної англійської мови на цьому тижні проводяться різноманітні заходи, відкриті заняття, інформування в кожній навчальній групі з метою ознайомлення курсантів льотного та інженерно-авіаційного факультетів з історією, завданнями та повітряними суднами, які знаходяться на озброєнні Королівських Повітряних Сил. Під час заходу, який провели доцент кафедри Шульга Анна Костянтинівна та доцент кафедри Зеленська Олена Миколаївна, курсанти порівнювали особливості служби авіаційних фахівців в підрозділах Повітряних Силах Збройних Сил України та Королівських Повітряних Сил, готували доповіді, презентації та обговорювали фільми про життя військових льотчиків у Великій Британії.

Попередній запис

Тактико – спеціальні навчання з старшими курсами факультету ЗРВ з врахуванням досвіду бойових дій

Наступний запис

Розвиток інформаційних мереж університету