НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Тиждень права

Відповідно до Указу Президента України № 1149 від 08 грудня 2008 року, «Про Всеукраїнський тиждень права» та розпорядження Кабінету Міністрів України № 568-р від 24.08.2019 року «Про затвердження плану заходів у 2019 році Всеукраїнського тижня права», з 9 по 13 грудня у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся «Тиждень права», метою якого було набуття та закріплення знань з основ прав і свобод людини,  міжнародного гуманітарного права й уміння використовувати їх у професійній діяльності.

Протягом тижня відбулися лекції, розповіді-бесіди,  правові конкурси, презентовані творчі роботи курсантів з актуальних питань правознавства, відвідування Історичного музею а також зустрічі з  фахівцями-юристами Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Проведені заходи сприяли підвищенню правової культури курсантів університету та задали новий імпульс для їх подальшого професійного розвитку.

Попередній запис

Науковий семінар «Інформаційна агресія Російської Федерації проти України»

Наступний запис

Навчання за кордоном це не мрія а реальність!