НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Тренінг з розвитку критичного мислення

На кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил відбувся тренінг з розвитку критичного мислення. Тренінг є продовженням реалізації проекту Р2Р командою InChoice.

На своїх сторінках в соціальних мережах ІnChoice опублікував одну зі стратегій розвитку критичного мислення «Ти та твоє оточення!». Під час тренінгу вирішили перевірити на собі як вона працює.

Для початку протестували власну диспозицію до критичного мислення, визначили напрямки його удосконалення.

Під час тренінгу курсанти зробили особистісну комунікативну карту, в якій позначили тих, з ким частіше спілкуються у службовій діяльності та повсякденному житті на трьох рівнях, які умовно називаються: «Майже Я», «Вони – не Я», «Я – це Я, а Вони – це Вони». Визначили види спілкування на кожному рівні та зібрали поради своїх колег щодо найбільш ефективних шляхів будування комунікативних процесів у кожному випадку.

Ну і звісно, не обійшлося без командного завдання. Вона було просте й складне одночасно: навчитися шукати аргументи до поставленої тези. Тезу сформулювали на місці, а на допомогу для пошуку аргументів «покликали» Google. Такий невеликий експеримент показав, що неточні висловлювання також можна довести. Питання лише в тому, чи можна довіряти та користувався такою інформацією?

Висновок:

Спостерігай! Думай! Аналізуй! Розвивай своє критичне мислення!

Попередній запис

ВІТАЄМО! ВИ У ФІНАЛІ!

Наступний запис

242 ДНІ ГЕРОЇЧНОЇ ОБОРОНИ! ОСОБОВИЙ СКЛАД ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ВШАНУВАВ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВИХ У ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ.