Новини

Тренінг зі стратегічних комунікацій для прес-служб органів військового управління та військових частин Збройних Сил України в університеті

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у період з 11 по 14 грудня відбувся тренінг зі стратегічних комунікацій для прес-служб органів військового управління та військових частин Збройних Сил України.

Цей захід проводився за участі представників Європейського Командування Збройних Сил США, Національної гвардії штату Каліфорнія, Центру інформації та документації НАТО в Україні, Оборонної інформаційної школи США.

В ході тренінгів учасники ознайомилися з основними практиками функціонування стратегічних комунікацій, а також обмінялися досвідом, в тому числі, отриманим українською стороною з початком російської агресії на Сході України.

“Насамперед, наш тренінг мав на меті передати свої знання для представників різних видів Збройних Сил України, але в свою чергу самі отримали неоціненний досвід та нові знання”,- заявив спеціаліст питань планування відділу інформаційних операцій командування Збройних Сил США в Європі, пан Метью Беріман.

“Сьогодні, в складний для нашої держави час, коли ми відстоюємо свою незалежність та територіальну цілісність, допомога та підтримка наших друзів та партнерів з США та інших країн-членів Альянсу є вкрай важливою”,- зазначив ТВО начальника університету генерал-майор Олександр Турінський. Він також додав, що цей захід є знаковим, тому що окрім офіцерів, задіяних до сфери стратегічних комунікацій, в даному заході взяли участь курсанти навчального закладу, які в подальшому поширюватимуть та розвиватимуть цінні знання.

На завершення Американській делегації було вручено ряд відзнак від Міністерства оборони України та навчального закладу.

Попередній запис

Легендарні люди світу. Історії успіху

Наступний запис

Проведення міжнародного наукового семінару