НовиниНовини Кафедри філософії

Тренінгове заняття на тему «Згуртування колективу»

Майстерність може виявитися в діяльності архітектора, актора, письменника, педагога, лікаря, інженера-конструктора, пілота,  або ж умілого організатора-керівника. Мистецтво керівника пов’язане передусім з творчим виявом особистості, з креативним характером її діяльності, що ґрунтується на емоційній сфері і спрямоване на пробудження й формування емоційних почуттів. Як писав К.Д. Ушинський з цього приводу: «Наука лише вивчає те, що існує або існувало, а мистецтво прагне творити те, чого ще немає, і перед ним у майбутньому майорить мета й ідеал його творчості».

22 травня на кафедрі філософії університету під керівництвом начальника кафедри полковника Ігоря Будура було проведено тренінгове заняття «Згуртування колективу». Мета тренінгу – показати великі можливості колективу кафедри як згуртованої групи у забезпеченні ефективності трудової діяльності. Під час заходу було розглянуто питання педагогічної майстерності і мистецтва виховання.

Завершальним етапом заходу стало колективне відвідування науково-педагогічними працівниками кафедри та членами їхніх родин одного з найстаріших музеїв Європи – Державного музею природи Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна, що є великим науково-просвітницьким та навчальним центром України.

Тренінг довів, що результати колективної діяльності набагато перевершують просту суму індивідуальних досягнень.

Попередній запис

Зі Львова з перемогою!

Наступний запис

Проведення олімпіади з української мови