Новини

Триває льотна підготовка курсантів льотного факультету

В університеті триває льотна практика у курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Зокрема, курсанти 2 курсу успішно виконують програму самостійних польотів на легкомоторних літаках на літаках ХАЗ-30.

Як зазначив начальник льотного факультету полковник Геннадій Дубовик, польоти на легкомоторних літаках є опануванням першого рівня підготовки пілота в погонах. На другому рівні хлопці підійматимуться у небо вже на реактивних Л-39 «Альбатрос» та транспортних Ан-26. А на найвищій сходинці підкорення неба курсанти сідатимуть у кабіну бойових літаків типу МіГ-29, Су-27 чи Су-25.

До початку польотів на ХАЗ-30 кожен курсант під керівництвом інструктора успішно виконав необхідний мінімум польотних завдань та рішенням керівництва аероклубу усі курсанти були допущені до наступного етапу льотної підготовки. На цей час понад 50% курсантів виконали самостійні польоти, а їх середній наліт складає біля 25 годин на кожного з майбутніх льотчиків.

Програмою навчання передбачено що другокурсники цим літом проведуть у небі за штурвалом ХАЗ-30 по 45 годин. До загальної програми першої льотної практики увійшло виконання таких вправ, як політ по колу, за маршрутом, виліт у зону, гірка та інші вправи на простий пілотаж. При цьому, польоти виконуються на швидкості до 200 кілометрів за годину у діапазоні висот від 150 до 1000 метрів.

За словами командування університету, майбутні льотчики успішно виконують усі поставлені перед ними завдання та вже готуються до нових польотів. При цьому, успіхи пілотів в небі позитивно впливають на бойовий дух всього особового складу.

Попередній запис

В університеті розпочалась вступна компанія

Наступний запис

Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю