Новини

Триває льотна підготовка курсантів льотного факультету

На кількох аеродромах України в ході виконання польотних завдань  курсанти льотного факультету на практиці застосовують набуті в університеті знання.

Так, на аеродромі Чугуїв курсанти випускного курсу на літаках Ан-26 успішно закінчили програму льотної підготовки з робочого місця командира екіпажу. У подальшому вони продовжать виконання польотів в якості помічника командира екіпажу у бойових частинах, а курсанти 4 курсу готуються до виконання екзаменаційного польоту.

На цьому ж аеродромі курсанти 4 курсу на вертольотах Мі-8 виконують контрольні польоти у зону за приладами під шторкою з заходом на посадку з використанням посадочних систем. Їхні ж молодші колеги курсанти 3 курсу на вертольотах Мі-2 успішно склали заліки з проведення наземної підготовки та приступили до виконання ознайомлювальних польотів.

Курсанти 4 курсу на літаках Л-39 завершили польоти на складний пілотаж з загальною оцінкою «добре» та розпочали польоти на полігон з практичним бойовим застосуванням по наземним цілям. Найближчим часом курсанти винищувальної групи розпочнуть польоти на групову злітаність, а в подальшому на бойове застосування по повітряним цілям.

На аеродромі Умань курсанти 3 курсу виконують контрольні та тренувальні польоти на літаках Л-39. Протягом попередніх льотних змін виконувались тренувальні польоти у зону на простий пілотаж на середній та великій висоті. За висновками льотчиків-інструкторів курсанти успішно засвоїли виконання фігур простого пілотажу.

Знання, практичні навички та вміння майбутніх офіцерів у цей складний час як ніколи потрібні українській державі, тому ми щиро сподіваємось, що молоді авіатори на високому рівні виконають поставлені завдання та зроблять в цьому році ще один крок на шляху до завітної мрії – стати професійним військовим льотчиком, захисником Вітчизни.

Попередній запис

80-річчя з дня заснування факультету АСУ та НЗПА

Наступний запис

Свято фізичної культури та спорту в університеті