НовиниНовини творчої діяльності

Турне Перемоги Святогорськ – Краматорськ

9 травня 2015 року творчі колективи нашого університету виступили зі святковими концертами, присвяченими 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі, в районі проведення антитерористичної операції перед мешканцями Донецької області.

Перший концерт відбувся на горі Артема в Святогорську. Після участі у офіційних святкових заходах оркестру університету під керівництвом майора Костянтина Стрілецького, свій концерт на імпровізованій площадці дали вихованці вокального ансамблю «Форсаж». Ветерани та відвідувачі меморіального комплексу почули у виконанні наших хлопців та дівчат пісні фронтових років, українські народні пісні та твори патріотичного напрямку.

А вже ввечері відбувся великий концерт наших колективів у Краматорську, в парку «Ювілейний».

Глядачі, які зібралися на свято, змогли почути зворушливі пісні про війну у виконанні вокального ансамблю «Форсаж», почути знайомі мелодії та марші у виконанні оркестру університету, побачити запальні танці танцювального колективу «Авіатор Стайл» та посміхнутися разом з командою КВК «77/79».

– До нас після концерту підходили вдячні глядачі, яким сподобалася наша творчість, – ділиться враженнями ведуча концертів Ксенія Штанько. – А ветерани дякували за те, що ми з повагою відносимося до тих творів, під які вони здобували перемогу та знищували ворога.

– Концерти наших творчих колективів в районі проведення антитерористичної операції – це дуже важлива  справа – каже заступник начальника відділу з виховної роботи полковник Максим Платонов, – адже той репертуар, з яким ми приїхали до мешканців Донецької області, сповнений гордості за нашу українську землю та надихає оберігати такий потрібний нам мир.

Слава переможцям Ветеранам! Слава Україні!

Попередній запис

Не старіють душею наші ветерани

Наступний запис

Бібліотека ХУПС: історія та сьогодення