НовиниНовини творчої діяльності

Творчі колективи університету привітали жінок в районі проведення антитерористичної операції

9 та 10 березня 2018 року вокальні ансамблі університету «Форсаж» та «Екіпаж» у складі творчого колективу Харківського гарнізону відвідали військові частини, які виконують завдання в районі АТО на території Донецької та Луганської областей, де презентували низку концертних програм з нагоди Міжнародного жіночого дня.

В заходах також приймали участь колективи 9 Гарнізонного Будинку офіцерів та представники творчої громадськості міста Харкова.

Наші захисники, виконуючи свій обов’язок безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції, були дуже раді творчій зустрічі з курсантами університету. На імпровізованих польових сценічних майданчиках хлопці та дівчата університету подарували воїнам свою творчість та поздоровили жінок-військовослужбовців з Міжнародним днем прав жінок та миру. Різноманітна програма сподобалася глядачам – вокальні колективи нашого вишу виконали як твори патріотичної спрямованості, так і ліричні та жартівливі пісні. Кожен виступ колективів університету заповнений зал зустрічав бурхливими оплесками.

Після концерту вихованці ансамблів «Форсаж» та «Екіпаж» змогли поспілкуватися з військовослужбовцями, почути розповіді про мужність та героїзм захисників держави, які боронять країну від агресора, почути вдячність за добрий весняний настрій та задоволення від концертів. З побажаннями зустрітися знову військові сфотографувалися з дівчатами та хлопцями нашого вишу на згадку про приємне творче спілкування.

Попередній запис

Застосування сучасних інформаційних технологій – запорука успішного виконання бойових завдань

Наступний запис

В університеті відбувся семінар з актуальних питань запровадження ідеологічної і військово-патріотичної складових у освітньо-виховному процесі