Новини

У 38 Об’єднаному навчальному центрі ХНУПС розпочався 2019 навчальний рік

Січень 2019 року є особливим місяцем для українського війська, тому що дає старт новому навчальному року. 38 Об’єднаний навчальний центр Повітряних Сил ЗС України, який є складовою частиною нашого університету, не став виключенням і теж розпочав новий 2019 навчальний рік з 14 січня.

На урочистих заходах під час вітальної промови перед особовим складом навчального центру заступник командира військової частини А0704 з морально-психологічного забезпечення полковник Віктор Грибук відмітив надбання та досягнення всього особового складу центру у минулому році та наголосив на завданнях, які поставлені Президентом України – Верховним Головнокомандувачем ЗС України та начальником Генерального штабу ЗС України – Головнокомандувачем ЗС України перед Збройними Силами України на 2019 навчальний рік.

Протягом тижня з нагоди початку нового навчального року на високому методичному та професійному рівні проведений комплекс занять з основних предметів бойової підготовки.

Безпосередню перевірку готовності 38 ОНЦ до нового навчального року та надання методичної допомоги у проведенні практичних навчальних занять здійснював заступник начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з навчальної роботи полковник Костянтин Васюта.

За результатом аналізу проведених дій по завершенню занять 38 Об’єднаний навчальний центр Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба визнано повністю готовим виконувати завдання за призначенням у новому 2019 навчальному році.

Важливо відмітити, що начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України визначив 2019-й навчальний рік роком «Індивідуальної підготовки», адже найважливіше й найбільш пріоритетне — щоб кожен військовослужбовець вірив в себе та свою зброю, досконало її знав та вмів правильно застосовувати.

Попередній запис

Українські традиції: зимовий цикл

Наступний запис

У Харківському національному університеті Повітряних Сил пройшов День відкритих дверей