Новини

В добрий путь, лейтенанти!

Офіцерський корпус Збройних Сил України поповнився новою генерацією офіцерських кадрів – в університеті відбувся черговий випуск  молодих лейтенантів.

– Славну історію і досягнення має університет. Нові часи народили нових героїв, які ціною життя готові боронити свою країну. Впевнений, що й цьогорічні випускники своїми службовими перемогами примножать славетну біографію “крилатого” військового університету. Хай щастить молодим офіцерам, бажаю їм найвищих висот майстерності і успіхів у службі, – привітав випускників начальник штабу – перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Шамко.

Кожен з молодих офіцерів, що стояли у монолітному строю випускників, йде у військові частини з фундаментальними знаннями та навичками військової справи, отриманими під час навчання в університеті за новими професійними стандартами вищої військової освіти.

Сильні духом та фізично загартовані, патріотично налаштовані та вмотивовані на сумлінне служіння українському народові, з яскраво вираженими лідерськими якостями, лейтенанти-“кожедубівці” нададуть новий поштовх у становленні сучасних і непереможних Збройних Сил України!

Попередній запис

До захисту батьківщини – готові!

Наступний запис

День вшанування ветеранів авіації