НовиниНовини освітньої діяльності

У Харківському національному університеті Повітряних Сил пройшов День відкритих дверей

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) традиційно провів День відкритих дверей

Серед гостей, які відвідали університет були вихованці ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та учні випускних класів середніх шкіл Харківщини та інших куточків України. військовослужбовці ХНУПС ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою університету, розповіли про особливості умов вступу та за якими спеціальностями проводиться підготовка курсантів у 2019 році.

Окрім цього для гостей провели екскурсію по спеціалізованим навчальним класам, де курсанти вивчають будову авіаційних двигунів, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі-8МТВ та літака Л-39, ознайомили з новітніми та модернізованими зразками озброєння.

В свою чергу начальники кафедр розповіли про особливості підготовки курсантів за тією чи іншою спеціальностями. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з викладачами та курсантами університету, дізнатись з “перших вуст” про навчання та курсантське життя, як воно є.

Також гості оглянули казармені приміщення, їдальню та заклади для культурного і фізичного розвитку курсантів.”

Попередній запис

У 38 Об’єднаному навчальному центрі ХНУПС розпочався 2019 навчальний рік

Наступний запис

Найвищі досягнення команди з військових багатоборств