Індивідуальні новини ППО СВ

Участь факультету ППО СВ у ХІІІ науковій конференції курсантів університету

24-25 травня 2017 року у Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба відбулась ХІІІ наукова конференція курсантів та студентів.

На пленарному засіданні представлені виступи, частина яких проводилась на англійській мові. Одним з кращих став виступ курсанта факультету Андрія Лавро «Lingua Franca».

Була розгорнута виставка наукових досягнень, на якій факультет гідно представив свої розробки спільно з центром імітаційного модулювання університету. Виставка сприяла залученню курсантів до активної участі у перспективних наукових дослідженнях, удосконаленню навчально-матеріальної та лабораторної бази факультету, продемонструвала науковий потенціал і напрямки подальших пошуків.

На засіданні секції факультету «Розвиток озброєння військ протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України за досвідом проведення АТО» теми доповідей виступаючих висвітлили останні наукові досягнення, новітні методи підготовки фахівців з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на сході України та миротворчих операцій ООН, надали конкретні пропозиції з удосконалення озброєння та військової техніки протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Попередній запис

Презентація системи P5 Air Combat Training System

Наступний запис

Практика курсантів факультету РТВ ППО