Гирьовий спортНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Участь команди університету в чемпіонаті Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту

З 21 по 23 листопада збірна команда університету брала участь в чемпіонаті Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з гирьового спорту.

Змагання проходили за програмою двоборства поштовху двох гир по 24кг, та ривку гирі.

Чемпіонат пройшов в атмосфері запеклої боротьби

В особистому заліку майстер спорту України старший лейтенант Іван Данилішин набрав найбільшу суму балів в двоборстві в категорії понад 95кг, та став абсолютним переможцем змагань, заслужений майстер спорту України сержант Юрій Орлов в праві ривку гирі виконав найбільшу кількість підйомів та зайняв перше місце в категорії 78кг.

Також призові місця у чемпіонаті зайняли, Сергій Бабенко (курсант 64 навчального курсу), Олександр Кравцов ­(курсант 62 навчального курсу), майстер спорту України  Віталій Отисько (курсант ВКСС), Микола Гриб ­(курсант 62 навчального курсу), та майстер спорту міжнародного класу підполковник Ростислав Куцевол. (старший викладач кафедри ФВ, СФП і С).

За підсумками змагань завдяки правильній організації  спортивно-масової роботи в університеті та наполегливих тренувань в секції з гирьового спорту під керівництвом Заслуженого тренера України Смірнова Бориса Павловича, наші спортсмени гідно виступили та стали срібними призерами Чемпіонату Збройних Сил України з гирьового спорту, посівши друге місце.

Вітаємо переможців і призерів, та бажаємо нових спортивних досягнень!