Індивідуальні новиниІндивідуальні новини ЗРВ

Участь курсантів факультету зенітних ракетних військ у ХІV наукової конференції курсантів та студентів Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

4 травня 2018 року у межах ХІV наукової конференції курсантів та студентів Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулося засідання секції “Проблем побудови, модернізації і удосконалення експлуатації та ремонту зенітного ракетного озброєння”. Протягом роботи секції курсанти факультету зенітних ракетних військ виступили більш, ніж з 20 доповідями, частина яких була наголошена та обговорена англійською мовою згідно зі стратегічним напрямом інтеграції України до Євроатлантичних установ колективної безпеки. Більшість доповідей курсантів присвячені актуальним питанням удосконалення засобів зенітного ракетного озброєння та урахуванню досвіду застосування зенітних ракетних військ у антитерористичній операції. Найкращі доповідачі сержант солдат Василь Кравчук, сержант Дмитро Сідоров та солдат Владислав Котов були нагороджені грамотами на заключному засіданні наукової конференції.

Зі слів керівника секції начальника кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ кандидата технічних наук старшого наукового співробітника, доцента Ігоря Сачука активна участь курсантів факультету зенітних ракетних військ у науковій конференції свідчить про готовність курсантів факультету до державної атестації, яка розпочнеться наступного тижня, та майбутньої служби у військах!

Попередній запис

Чемпіонат ЗСУ з рукопашного бою серед вищих військових навчальних закладів

Наступний запис

Дебют кожедубівців на всеукраїнській олімпіаді з англійської мови