НовиниНовини ЗРВ

Участь курсантів факультету ЗРВ в підсумкових тактичних навчаннях з бойовою стрільбою

Протягом жовтня – листопада курсанти випускного курсу факультету зенітних ракетних військ прийняли участь в підсумкових тактичних навчаннях з бойовою стрільбою зенітних ракетних військ на полігоні «Ягорлик».

Курсанти – ракетники пройшли всі етапи підготовки до бойових стрільб починаючи з попередньої підготовки та перевірки знань за спеціальністю, завантаження, транспортування, розвантаження, підготовки пускових установок та виконання пусків зенітних керованих ракет.

Зміна позиції підрозділу, маскування на новій позиції, обладнання базового табору, інженерне обладнання позиції, організація наземної оборони, відбиття нападу ДРГ, відпрацювання нормативів з тактичної медицини – ось далеко не повний перелік практичних задач до яких залучались курсанти.

Після набуття досвіду дій в складі зенітного ракетного підрозділу майбутні випускники остаточно переконалися в правильності обраного життєвого шляху захисника неба України – офіцера зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.

Сьогодні дуже важливо для молодого покоління майбутніх офіцерів, фахівців військової справи, мати гідні орієнтири та розуміти велику відповідальність за майбутнє обраної професії.

Попередній запис

Рідної мови велич і краса

Наступний запис

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності в стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба