Індивідуальні новини кафедри Вищої математики

Участь курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Математика»

17-19 травня у Сумському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба була представлена у складі курсантів льотного факультету Гегечкорі Едуарда, Івасика Назара, Панченка Іллі, інженерно-авіаційного факультету Максименка Віталія під керівництвом кандидата фізико-математичних наук, доцента Кузнєцова Пилипа Едуардовича.

Усього в олімпіаді прийняли участь 82 студента з 22 вищих навчальних закладів України.

Курсант Едуард Гегечкорі набрав 35 балів і посів друге міністерське місце, але додатково отримав диплом першого ступеня за рішенням журі.

Вітаємо команду нашого університету та висловлюємо подяку викладачам кафедри «Вища математика» Черновол Наталії Миколаївні, Лемешевій Наталії Володимирівні та Кузнєцову Пилипу Едуардовичу за підготовку курсантів до виступу на Всеукраїнській олімпіаді з математики. Бажаємо подальших перемог та наснаги!

Попередній запис

Виставка науково-технічних досягнень кафедри

Наступний запис

13 наукова конференція курсантів та студентів ХНУПС