НовиниНовини наукової діяльності

Участь представників ХНУПС у науково-технічній конференції ЦНДІ ОВТ Збройних Сил України

11 жовтня 2017 року в столиці нашої держави місті Києві розпочалась V Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”, організатором якої є Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

В ході конференції обговорюються актуальні питання щодо посилення взаємодії Збройних Сил України, інших військових формувань та вітчизняної оборонної промисловості, перспективи розвитку озброєння та військової техніки.

Враховуючи актуальність завдань сьогодення щодо створення сучасних Збройних Сил України, які повинні бути оснащені новітнім озброєнням та військовою технікою, співробітники університету приймають активну участь у роботі конференції, та презентують передові розробки вчених університету по створенню, модернізації та оснащенню новітніми зразками озброєння та військової техніки для забезпечення захисту державного суверенітету і територіальної цілісності держави.

Перспективні наукові розробки університету високо оцінені учасниками конференції, провідними вченими та представниками оборонно-промислового комплексу України, що свідчить про високий науковий потенціал фахівців Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

Активний відпочинок у дружньому колі співслужбовців

Наступний запис

Свою Україну любіть!