НовиниНовини Кафедри філософії

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українське військо: сучасність та історична ретроспектива»

30 листопада з метою актуалізації інформації про діяльність Українського війська на різних історичних етапах боротьби за утвердження та збереження української державності у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”. Конференція була присвячена 100-річчю Української революції 1917-1921 рр., 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України і 75-ї річниці звільнення від нацистів міста Києва, бойовому досвіду набутому в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил.

Від нашого університету активними учасниками конференції були доцент кафедри філософії Олена Павліченко, сержант льотного факультету Василь Процюк та сержант інженерно-авіаційного факультету Максим Дзьоба. У своїх доповідях наші учасники презентували хід військового та державного будівництва у часи Національно-визвольних змагань 1917-1921 рр., а також акцентували увагу на проблемах інформаційно-психологічної війни у російсько-українському протистоянні.

Учасники гідно представили наш університет на вищому науковому рівні та за підсумками конференції отримали відповідні сертифікати.

Попередній запис

Управляти емоціями – впливати на прийняття рішень

Наступний запис

Нагородження переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року»