Новини

Участь в 5 міжнародному Харківському марафоні

29 квітня 2018 року офіцери та курсанти нашого університету стали частиною одного з найбільших спортивних заходів Східної Європи – V Харківському Міжнародному марафоні «Kharkiv International Marathon».

В змаганні взяли участь більше 10 тис. чоловік з 25 країн – Німеччини, Польщі, Кенії, Японії, Китаю, Австралії, США та спортсмени з міст-побратимів. Любителі бігу і професіонали пробігли дистанції 4,2 км, 10 км, 42 км, також пройшли командні естафети – 2х21,1 км і 4х10,55 км. Траса, по якій проходить марафон, була традиційно прокладена по центральних вулицях Харкова і охоплювала основні пам’ятки міста.

Серед наших військовослужбовців панував справжній командний дух, бойовий настрій та атмосфера спортивного змагання.

В забігу на дистанцію 4,219 км прийняли участь майже 400 офіцерів, курсантів та науково-педагогічних працівників, які прийшли на свято спорту зі своїми сім’ями.

Понад 2000 курсантів подолали дистанцію в 10 км, а 6 представників університету прийняли участь в забігу на 42,195 км.

Важливо, що участь у таких заходах виховує в захисниках Вітчизни бійцівський дух, жагу до перемоги та прагнення до підкорення нових спортивних вершин, – підкреслив начальник університету генерал-майор Олександр Турінський. – Марафон дав можливість військовим нашого університету не тільки залишатися в гарній фізичній формі, а й проявити згуртованість, взаємопоміч, пройти різні дистанції єдиною дружною командою.

Вітаємо всіх учасників марафону та бажаємо нових спортивних перемог!

Попередній запис

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Радіотехніка"

Наступний запис

Тиждень психології у ХНУПС