Новини

УКРАЇНСЬКА АРМІЯ КРОКУЄ УРОЧИСТИМ МАРШЕМ!

«Зродились ми великої години, з пожеж війни і полум’я вогнів…» – святкові акорди Нового маршу української армії у виконанні військового оркестру Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба під керівництвом майора Костянтина Стрелецького наповнили глядацьку залу клубу урочистою атмосферою. Сьогодні, 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил, одне із найважливіших свят в країні, яке об’єднує героїчне минуле, сьогодення та дає надію впевнено дивиться у мирне майбутнє. Свято, коли українці схиляють голови перед подвигом захисників, які в один момент відмовилися від повсякденного життя і стали на захист миру та державних кордонів своєї Батьківщини.

З нагоди свята в університеті та підпорядкованих військових частинах відбулась низка заходів – виховні години, тематичні виставки, перегляд історичних кінострічок, уроки пам’яті на військово-патріотичну тематику та зустрічі з учасниками ООС(АТО) у навчальних закладах, ну і звичайно, святковий концерт.

Під час урочистої церемонії нагородження заступник начальника Харківського гарнізону полковник Юрій Калгушкін відзначив вагому роль військовослужбовців у боротьбі за територіальну цілісність й незалежність України, вручивши державні нагороди, серед яких курсант 4-го курсу нашого університету Олексій Биченко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеню від імені президента України Володимира Зеленського. У вітальній промові полковник Юрій Калгушкін зауважив, що не дивлячись на іспити, які випали на долю країни, українським військовим вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і армійські традиції, але і стати однією із найсучасніших і боєздатних армій, знання та досвід якої широко затребувані світовим співтовариством.

До привітання військовослужбовців Харківського гарнізону з нагоди 28-ї річниці від дня створення Збройних Сил України також залучились представники органів державної влади, місцевого самоврядування та ветерани.

По завершенню урочистостей відбувся яскравий патріотичний концерт, під час якого чарівники гарного настрою – творчі колективи університету, забарвили святковий день незабутніми емоціями.

Захисники Вітчизни! В цей урочистий день приміть слова подяки за віддану службу українському народу і щоденний ризик власним життям та побажання міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань та мирного неба над головою!

 

Зі святом!

Попередній запис

Крос непорушної єдності

Наступний запис

Візит представника Військового коледжу сержантського складу до Республіки Польща