Новини

Університет ввійшов до рейтингу «Топ 200 Україна»

Удосконалення освітнього процесу та системи підготовки військових фахівців, впровадження європейських стандартів, відповідність викликам сучасності – це головні завдання, які сьогодні ставить Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних Сил України перед вищими військовими навчальними закладами.

Підтвердженням результатів наполегливої та системної роботи у галузі військової освіти, що проводиться у Збройних Силах України, стало визнання здобутків Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та входження до списку вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації “Топ 200 Україна” (euroosvita.net).

Університетський рейтинг “Топ 200 Україна” є визнаною системою незалежного оцінювання діяльності університетів для академічної спільноти, роботодавців і українського суспільства в цілому та стимулює здорову конкуренцію і змагальність між університетами країни у відповідності до головних критеріїв оцінювання їх роботи.

Міжнародна спостережна рада національного рейтингу “Топ 200 Україна” щороку проводить консультації з світовим координаторам університетських рейтингів – міжнародною організацією IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (Брюсель) з метою узгодження методики та критеріїв для оцінювання діяльності університетів України.

За десятирічну історію рейтингування вищих навчальних закладів України досягнення Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба це перше визнання освітніх здобутків військової освіти.

Колектив університету, враховуючи сучасні виклики, опираючись на досвід ведення бойових дій, успішно здійснює підготовку військових фахівців для Збройних Сил України за новими стандартами та одночасно покращує показники своєї академічної діяльності, підсилює зв’язки з спорідненими вищими навчальними закладами України та світу, бере постійну участь в міжнародних заходах.

Не зупиняймося на досягнутому! Бажаємо подальших успіхів в удосконаленні освітнього процесу!

Попередній запис

Презентація книг

Наступний запис

Весняний випуск курсів іноземної мови