Новини

УНІВЕРСИТЕТ ЗУСТРІЧАЄ МІЖНАРОДНИХ КАДЕТІВ НАГОРОДАМИ

Високу нагороду та добрі результати навчання привезли курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які нещодавно з успіхом закінчили Коледж Королівських Військово- Повітряних Сил “Кранвелл” (Royal Air Force College Cranwell) Збройних Сил Великої Британії.

З нагоди прибуття наших кращих представників, а тепер вже міжнародних кадетів – сержанта Владислава Сая та старшого солдата Антона Фльори, у рідних стінах вишу відбулося  ряд зустрічей з командуванням на чолі з начальником університету генерал-майором Олександром Турінським та з курсантами вишу. Заходи пройшли у форматі брифінгу, де всі бажаючи, а слід замітити їх було немало, мали змогу поставити цікавлячи питання стосовно особливостей фахової, військової, фізичної підготовки, які пройшли курсанти у коледжі.

Вітаючи курсантів із закінченням коледжу начальник університету генерал-майор Олександр Турінський подякував їм за високі досягнення та нагородив почесними відзнаками, наголосивши, що сьогоднішня подія є знаменною для нашого навчального закладу, адже за час навчання майбутні офіцери гідно представили Україну, рідний виш, продемонстрували гарні результати, високий рівень вмінь та навичок, набутий під час навчання в alma mater, та, разом з тим, набули колосального досвіду, здобули безцінні знання, які дозволять звернути увагу на покращення показників у подальшій службі.

В свою чергу хлопці подякували своїм командирам і викладачам за багаж знань та навичок, який вони здобули під час освітнього та виховного процесу в університеті, і, який дозволив їм впевнено почувати себе під час навчання  у коледжі, отримуючи високі результати. Також вони із задоволенням ділилися спогадами про навчання, спілкування зі курсантами інших країн та враженнями про теплий, дружній прийом представника Королівської сім’ї Принца Чарльза під час церемонії випуску.

Попередній запис

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

Наступний запис

ДЯКУЄМО ЗА ЕМОЦІЇ, ДОСВІД ТА ЗНАННЯ!