Новини

Урочиста клятва на вірність та відданість народу України

Сьогодні, 27 липня 2019 року,  майже 650 випускників факультету  підготовки офіцерів запасу за контрактом склали Військову присягу на вірність Українському народові. Урочистості відбулися не тільки в нашому виші, але й у військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, які дислокуються у  Вінниці, Миколаєві, Полтаві, Херсоні та Чернігові. Загалом військову кафедру пройшли студенти з 18 закладів вищої освіти.

Випускників приїхали привітати їх рідні та близькі.

До цього, протягом місяця, вони практично закріплювали  набуті за час навчання теоретичні знання, пов’язані з майбутньою військовою професією. Основною метою збору було навчити майбутніх офіцерів організації бойового застосування озброєння та військової техніки, управління особовим складом під час виконання завдань за призначенням, повсякденної діяльності відповідно до посад, на які вони будуть призначені, опануванню командирських навичок, порядку експлуатації та обслуговування військової техніки тощо. Однією з особливостей навчання було врахування військового досвіду, набутого під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних Сил на сході нашої держави, а також досвіду війн, локальних конфліктів та військових навчань. Для проведення занять залучалися досвідчені викладачі кафедри підготовки офіцерів запасу та офіцери факультетів та кафедр університету, які мають бойовий досвід.

Після привітань із складанням Військової Присяги керівним складом університету, почесними гостями, священик православної церкви України окропив майбутніх офіцерів запасу та благословив Божим благословенням і побажав бути гідними захисниками Батьківщини, віри і народу.

В урочистому строю тих, хто склав Військову присягу, 4 студенти є продовжувачами військових династій, батьки 7 приймали участь в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних Сил, а також  4, батьки яких пройшли горнило локальних конфліктів в Афганістані, Азербайджані та Сирії. Також хочеться відзначити, що 4 студенти мають практичний досвід керування літальними апаратами, 6 мають спортивні досягнення і 22 завершили навчання з відзнакою.

На завершення випускники пройшли урочистим маршем.

Вітаємо майбутніх офіцерів та бажаємо незламної волі, високих досягнень у нелегкій праці, успіхів і мирного неба над головою.

Попередній запис

Навчаємось перемагати

Наступний запис

15 РОКІВ НА СТОРОЖІ ПОВІТРЯНИХ КОРДОНІВ УКРАЇНИ!