Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Урочисте відкриття нового читального залу бібліотеки

02 грудня 2017 року в університеті відбулося урочисте відкриття нового читального зала бібліотеки. На цю подію з нетерпінням чекали, як співробітники бібліотеки, так і офіцери та курсанти льотного факультету. В читальному залі широко представлена ​​навчальна, навчально-методична та наукова література з  військової авіації. Читачі одержали зручний доступ до електронних баз даних, мережі Інтернет та ІКС Moodle. Основна мета відкриття читального залу льотної літератури – надання вільного доступу до інформації та сприяння досягненню максимального інтелектуального розвитку.

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов урочисто перерізав стрічку та відкрив читальний зал. Як перший відвідувач, командувач отримав пластиковий читацький квиток та провів тестування роботи програмного забезпечення і електронного каталогу бібліотеки.

У своїй вітальній промові перед численними гостями командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов зазначив незаперечну цінність діяльності університетської бібліотеки в задоволенні інформаційних потреб професорсько-викладацького складу, курсантів та студентів.  .

Гості здійснили екскурсію по всіх залах та приміщеннях бібліотеки, ознайомилися з яскраво проілюстрованими експозиціями.

Багато теплих слів і побажань було сказано на адресу керівництва університету, завдяки підтримці якого відбулося довгоочікуване відкриття нових приміщень бібліотеки.

Попередній запис

Започаткування нових традицій в університеті

Наступний запис

Військова служба – поклик долі