Новини

В університеті відбулися урочисті заходи до Дня захисника України з особовим складом Харківського гарнізону

14 жовтня Україна відзначає державне свято, коли кожен патріот нашої багатонаціональної країни віддає шану сивій історії героїчної боротьби українського козацтва за свободу свого народу, коли українці схиляють голови перед подвигом героїв сучасності, які стали на захист миру та державних кордонів своєї Батьківщини. Свято, яке повертає давню українську традицію – вшановувати воїнів-захисників у День Покрова Пресвятої Богородиці.

З нагоди Дня захисника України в клубі університету проведено урочисті заходи військовослужбовців Харківського гарнізону. В урочистостях взяли участь кращі військовослужбовці та працівники гарнізону, які проходять службу у вищих військово-навчальних закладах та військових частинах Збройних Сил України, а також були запрошені військовослужбовці інших військових формувань, ветерани антитерористичної операції, волонтери.

З нагоди державного свята захисників України привітали командування Харківського військового гарнізону, представники органів державної та місцевої влади, ветерани та активісти громадських організацій.

– Саме від мужніх, патріотичних, державних людей, які присвятили своє життя захисту Батьківщини залежить мирне життя нашої держави. В усі роки, наша професія, професія військовослужбовця, завжди була взірцем та мала вагу серед усіх інших, адже саме військові боронять кордони нашої держави та захищають мир, і саме військові є прикладом для нових поколінь українців, – зауважив начальник Харківського військового гарнізону генерал-майор Андрій Алімпієв та подякував військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України за сумлінну службу Батьківщині, побажав міцного здоров’я та впевненості у надійності нашої зброї та волі до перемоги нашого народу.

У ході урочистих зборів кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, представників волонтерського руху було заохочено почесними відзнаками, грамотами та подяками від Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних Сил України, Міністра оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, начальника Харківського гарнізону, органів державної та місцевої влади.

У повністю заповненій глядацькій залі клубу університету оплесками були зустрінуті творчі колективи Слобожанщини та вихованці художніх гуртків Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які подарували глядачам яскраву концертну програму.

Попередній запис

Національно-патріотична та профорієнтаційна робота військовослужбовців льотного факультету з шкільною молоддю Харківщини

Наступний запис

День Захисника України – свято козацтва та тисячолітніх християнських традицій