Новини

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги на нацизмом у Другій світовій війні

8 та 9 травня ми згадуємо та вшановуємо подвиг усіх тих хто не шкодуючи власного життя захищав нашу Батьківщину. Саме завдяки їх мужності та самовідданості стало можливим свято Перемоги.
З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги на нацизмом у Другій світовій війні командування та особовий склад університету, разом з ветеранами Другої світової війни, керівництвом області та міста, а також представниками громадськості та інших силових відомств взяли участь в урочистих заходах на Меморіалі Слави та на Меморіальному комплексі «Висота маршала І.С.Конєва».
З відчуттям глибокої пошани, патріотизму та вдячності представники університету поклали гірлянду та квіти. Схиливши голови усі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників Вітчизни хвилиною мовчання. Їх подвиг назавжди залишиться в наших серцях, як приклад героїзму, мужності та патріотизму!
Спеціально для ветеранів Харківського гарнізону та університету творчими колективами нашого навчального закладу було проведено низку заходів щодо вшанування їх безсмертного подвигу та привітання з Днем Перемоги.
Вітаємо Вас зі святом, шановні ветерани!

Попередній запис

ІІІ крос за цілісність України в університеті

Наступний запис

Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти