Новини

Урочистості з нагоди Дня народження Івана Микитовича Кожедуба

8 червня весь особовий склад університету відзначає знаменну подію – 97-му річницю з дня народження видатного сина українського народу, уславленого льотчика-винищувача, неперевершеного аса Другої світової війни, маршала авіації, тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба ім’я якого з гідністю несе наш університет.

Одночасно урочисті заходи з вшанування його пам’яті та подвигів пройшли в університеті та на батьківщині видатного льотчика – у селі Ображіївка та місті Шостка Сумської області де в урочистій атмосфері офіцери та курсанти університету поклали квіти до його монументу та відвідали музеї.

На рахунку Івана Микитовича Кожедуба 330 бойових вильотів, у яких він збив 62 ворожі літаки і жодного разу не був збитий, завдяки чому назавжди вписав своє ім’я в історію, як неперевершений ас. Крім значних досягнень у мистецтві повітряного бою він продемонстрував і видатні показники, як командир авіаційної дивізії, яка приймала участь у війні в Кореї. Лише за рік льотчики-винищувачі з його дивізії знищили 239 літаків противника.

В умовах сьогодення для кожного з нас духовні цінності, практичний життєвий і бойовий досвід набутий Іван Микитовичем, його відношення до льотної справи, любов до рідної землі – це приклад бездоганного виконання службового обов’язку, беззавітного служіння Батьківщині та своєму народу.

Вітаємо особовий склад університету з Днем народження тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба, бажаємо подальшого зростання та нових досягнень на благо нашої Батьківщині!

Попередній запис

Вітаємо із захистом дисертації!

Наступний запис

Небо і земля І.М. Кожедуба