Новини

Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Традиційно 8 та 9 травня, вшановуючи героїзм та самопожертву наших пращурів заради світлого майбутнього, особовий склад університету взяв участь у заходах щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і урочистостях з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які проводились на Меморіалі Слави у Лісопарку та Меморіальному комплексі «Висота маршала І.С.Конєва».

Покладаючи вінки на Меморіалі Слави, кожен військовослужбовець  університету усвідомлював усю ту ціну, яку заплатив український народ за життя, свободу та прекрасне наше майбутнє.

Почесне місце в «однострої» зайняли наші герої-ветерани та учасники антитерористичної операції, які разом з керівництвом університету та представниками органів місцевого самоврядування поклали квіти до вічного вогню та схилили голови над братськими могилами. А на «Висоті маршала І.С. Конєва» усі присутні мали змогу оглянути справжню військову техніку, ознайомитись з експозиціями музею, а також подивитися  святковий  концерт, який відбувся просто неба.

Підводячи підсумки, хочеться зробити наступний висновок: «не пам’ятаючи минулого – не можна побудувати майбутнього».

Тому в наших серцях відлунням війни з нацизмом завжди буде скорбота за загиблими і одночасно радість перемоги.

З Днем Перемоги! Героям слава!

Попередній запис

Пам’ять минулого у серці жива

Наступний запис

В університеті розпочалася підсумкова атестація випускників