Новини

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВИПУСКУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НАРОДНО-ВИЗВОЛЬНОЇ АРМІЇ КИТАЮ

В умовах розвинутого інформаційного суспільства успішна інтеграція в світовий освітньо-науковий простір є однією із важливих складових, що свідчить про успішність сучасного навчального закладу. У рамках двосторонньої угоди про військове співробітництво між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Китайської Народної Республіки Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба майже 20 років займається підготовкою висококваліфікованих офіцерських кадрів для Народно-визвольної армії Китаю. За цей час вже підготовлено близько 200 офіцерів. І сьогодні, дотримуючись військових традицій, та одночасно враховуючи пандемічні умови, відбулась урочиста церемонія випуску військовослужбовців-слухачів Народно-визвольної армії Китаю, які на протязі двох років проходили навчання за освітнім ступенем «магістр».

Начальник університету генерал-майор Олександр Турінський, вітаючи випускників зі знаковою подією в їх житті, висловив Китайській стороні повагу й вдячність за якісний підбір військовослужбовців і, на підтвердження своїх слів, нагородив кращих випускників за сумлінність, старанність та ініціативу, які сприяли високоефективному діалогу з викладачами під час навчання, відзнакою начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з нагоди 100-річчя від дня народження Івана Микитовича Кожедуба, грамотами та пам’ятними подарунками.

Старший офіцер національної групи також подякував керівництву та викладачам вишу за високу організацію навчального процесу, плідну взаємодію при вирішенні питань життєдіяльності і культурного дозвілля та висловив сподівання на подальше двостороннє співробітництво, яке буде сприяти як реалізації нових проектів в галузі військової освіти та науки, так і зміцненню дружби між Україною та Китаєм.

Попередній запис

ВАЖЛИВО!

Наступний запис

Основа життя. І мого і Вітчизни