Новини

УСПІШНИЙ ПРИКЛАД НАДИХАЄ!

Багаторазовий призер Всеукраїнських наукових олімпіад та турнірів, переможець II та III Всеукраїнського студентського турніру з філософії, відмінник, спортсмен, учасник командних змагань зі швидкісної (темпової)  стрільби – цей неповний список звань та досягнень командира навчальної групи випускного курсу льотного факультету університету, старшого сержанта Артема МИХАЙЛОВА дійсно вражає.

Проте зрозуміло, що не буває легкого чемпіонства, що за кожним досягненням стоїть багато щоденної, наполегливої праці над набуттям знань та удосконаленням  навичок, вміння гідно справлятися з труднощами. Але вимогливість до себе і оточуючих, відповідальність, володіння відмінними організаторськими здібностями, цілеспрямованість допомагає нашому герою впевнено крокувати до наміченої мети, бути взірцем для товаришів та разом з ними радіти перемогам.

Роль сержантів у сучасному українському війську важко переоцінити,  і приклад старшого сержанта Артема Михайлова є тому яскравим доказом – саме сержанти відіграють провідну роль у повсякденній діяльності підлеглих, саме на сержантів покладаються завдання з виховання і навчання особового складу. Своїм сумлінним ставленням до виконання службових обов’язків вони роблять вагомий внесок в підвищення рівня освітнього та виховного процесу в університеті. Бути сержантом – означає першим приймати рішення та завжди першим йти вперед!

Попередній запис

МІЙ ДОСВІД – МОЯ ПЕРЕВАГА!

Наступний запис

БОГАТИРСЬКІ ІГРИ В УНІВЕРСИТЕТІ