Новини

Успіх команди університету на Першому національному хакатоні з питань галузі безпеки і оборони України

З 23 по 27 липня 2018 року у м. Київ відбувся Перший національний хакатон з питань галузі безпеки і оборони України в інноваційному парку UNIT.City за підтримки фахівців НАТО.

Протягом тижня команди учасники силових відомств України представляли членам журі рішення у сфері безпеки інформаційних технологій в трьох номінаціях. Представники НАТО пропонували своє бачення та вирішення проблем, які характерні сектору безпеки і оборони.

Команда «#Air_Force» Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, яка була представлена науково-педагогічними працівниками кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, посіла третє місце  з моделювання.

В черговий раз наш університет підтвердив своє реноме одного з провідних навчальних закладів Міністерства оборони України.

Попередній запис

В університеті триває підготовка майбутніх молодших лейтенантів

Наступний запис

Висока спеціальна фізична та морально-психологічна підготовка курсантів – запорука майстерного і безпечного виконання стрибка з парашутом