НовиниНовини освітньої діяльності

День відкритих дверей

Сьогодні, 16 листопада 2019 року, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба традиційно провів День відкритих дверей. Університет гостинно прийняв випускників ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, старшокласників та випускників середніх навчальних закладів, які мають наміри у майбутньому отримати військову освіту.

Бажання відвідати наш навчальний заклад виявили 348 осіб. Серед гостей були вихованці Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» м. Есхар, Авіаційного навчального кадетського центру імені Данила Дідика ГФ «Цивільний повітряний патруль» та учні випускних класів середніх шкіл Харківщини та інших куточків України.

Особливу увагу було приділено доведенню переліку конкурсних предметів для реєстрації та складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році та вступних випробувань, які мають складати вступники до нашого вишу.

Керівництво факультетів, науково-педагогічні працівники університету ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою нашого університету, розповіли про умови вступу та перелік спеціальностей, за якими проводиться підготовка курсантів.

Окрім цього, для гостей провели екскурсії по спеціалізованим навчальним класам, в яких курсанти вивчають будову авіаційних двигунів, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі-8МТВ та літака Л-39 «Альбатрос».

В свою чергу, начальники кафедр розповіли про особливості підготовки курсантів за тією чи іншою спеціальністю. Абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з курсантами, які навчаються в університеті, дізнатись з “перших вуст” про навчання та курсантське життя, як воно є.

Також гості оглянули казармені приміщення, їдальню та заклади для культурного і фізичного розвитку курсантів. Під час екскурсії по музею університету юнаків та дівчат ознайомили з історію створення та формуванням нашого славетного навчального закладу.

Попередній запис

ДО ПЕРЕМОГ – ПАНОВЕ СЕРЖАНТИ!

Наступний запис

Про що дебатують курсанти