Новини ННЦМП

В Києві відбувся симпозіум з питань розвитку системи мовної підготовки

5-7 квітня 2016 року у Військовому інституті Київського Національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) відбувся Міжнародний симпозіум з питань вдосконалення мовної підготовки.
Метою даного заходу було впровадження стандартів НАТО у системі освіти і підготовки; вивчення потреб у навчанні та оцінка можливостей існуючої системи мовної підготовки в ЗС України та інших силових структурах; розробка пропозицій щодо її подальшого розвитку.
Захід відвідали представники Бюро координації міжнародної мовної підготовки (BILC), оборонного відомства України та 11 вищих військових навчальних закладів. Робочою мовою симпозіуму була англійська мова. Делегацію Харківського університету Повітряних Сил представляли працівники ЗС України Арсен’єва Наталя Борисівна, завідувач кафедри іноземних мов факультету післядипломної освіти; Дроб Наталія Чеславівна, ТВО начальника навчально-наукового центру мовної підготовки (ННЦ МП); Місайлова Ксенія Валентинівна, старший науковий співробітник ННЦ МП.
Начальник ВІКНУ генерал-майор Віктор Балабін розповів присутнім про систему підготовки в інституті, кількість напрямів підготовки фахівців для ЗС України, а також про особливості вивчення іноземних мов курсантами.
Пані Жюлі Дюбо, начальник групи з реалізації програми з стандартизації та вивчення іноземних мов бюро міжнародної мовної координації, розповіла про структуру, завдання та спроможності BILC, а також ознайомила присутніх з організацією системи мовної підготовки за стандартами НАТО.
Від делегації ХУПС виступала Арсен’єва Наталя Борисівна, завідувач кафедри іноземних мов факультету післядипломної освіти, яка розповіла присутнім про організацію мовної підготовки в університеті, принципи навчання курсантів, а також про заходи мовної підготовки, які проходять в університеті щодо реалізації Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови».
Протягом триденного симпозіуму були обговорені спільні для ЗС України питання та проблеми. а також відпрацьовані на рівні експертів спільні дії щодо їх вирішення.

Попередній запис

Вітаємо особовий склад університету з 55-річчям першого польоту людини у космос!

Наступний запис

Ми – діти Галактики